Hakkımızda < geri

1982 yılında kurulan FERMAK, 30 yıla yakın kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile inşaat sektöründe başarılı projelere imza atmıştır. Başta yol ve alt yapı projeleri olmak üzere inşaat mühendisliğinin her alanında faaliyet gösteren FERMAK, hizmet verdiği kurumlar ve idarelere sunduğu hizmetler ile yüksek bir kalite ve güven düzeyini yakalamıştır.

Gerek nitelikli kadrosu gerekse güçlü makine parkı ile Türkiye'de bir çok önemli projeye imza atan FERMAK, yurtdışında da üstlendiği projeleri başarı ile tamamlamıştır ve tamamlamaktadır.

FERMAK; karayolu ve demiryolu inşaatları, katlı kavşak yapımı ve alt yapı çalışmaları, liman, sulama ve gölet inşaatları, hastane, otel, hükümet konağı, iş merkezi inşaatları, stadyum, spor tesisleri inşaatları, toplu konut inşaatları ve çevre düzenleme işleri gibi inşaat sektörünün önemli alanlarında hizmet vermektedir.

Hem yurt içinde hem de yurtdışında gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde uluslararası kalite, çevre ve güvenlik yönetmeliklerini takip eden FERMAK, aynı zamanda ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarının sahibidir.

Son yıllarda yurt içinde ve yurt dışında artan iş hacmine paralel olarak FERMAK A.Ş.'nin uzman iş gücü ve makine parkı da ciddi olarak artmıştır. Liman inşaatlarında kullanılan özel maksatlı gemilerden, değişik büyüklükteki kazıcı ve yükleyici makinelere ve Türkiye'nin değişik yerlerinde ve Libya'da kurulu asfalt plentlerine kadar yüzlerce makine parkının yanı sıra uzman teknik personel, lojistik ve bakım ekibi ile aynı anda bir çok büyük projeyi başarı ile tamamlayacak birikime sahip olmuştur.

Türkiye'nin önemli inşaat firmaları arasında bulunan FERMAK, tüm projelerini müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteden taviz vermeyen prensibiyle zamanında gerçekleştiren saygın bir kuruluştur.

 

                                                                                                                                            
    
 
Ataşehir Blv. Ata2/Atsh. Sit. B2 Blok Apt. No: 6/47 Ataşehir-34758 / İstanbul / TURKEY Tel: +90 (216) 456 80 00 (pbx) Fax: +90 (216) 456 80 04    info@fermakinsaat.com.tr